احراز رتبه ی برتر استانی افتخاری دیگر در دبستان بنیان( مدرسه ی موفق )کسب عنوان دبستان
پیشگام در افق 1404
افتخار دیگری در شناسنامه آموزشی دبستان  را
به خانواده بزرگ بنیان تبریگ می گوییم.

 تحقق مبانی خط مشی کیفیت در بنیان

/ 8 نظر / 5 بازدید
سوگل آشفته عصار

باکمال افتخارمن هم این موفقیت بزرگ رابه شما وهمکاران عزیز وگرامی وخانواده بزرگ بنیان تبریک میگویم. همواره موفق وپیروز باشید.

احمدزاده

با سلام و عرض ادب حضور محترم مديريت دبستان بنيان ،جناب آقاى شريفى تلاش خالصانه و صادقانه شما كه بدون شك آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است باز هم موفقيت ديگرى بر افتخارات روز افزون خانواده ى بنيان نهاد نتیجه بذر تلاش و کوشش شما ، درخت امیدی است که به بار می نشیند ونوید بخش آینده ای پرنشاط و زیبا براى فرزندان مااست . درود بر همت بلند تان .. من هم اجازه ميخواهم به نوبه ى خود از زحمات و تلاشهای بی دريغ شما صمیمانه تقدیر و تشکر كنم. توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزدمنان خواستارم.

احمدزاده

خانم باقرى عزيز كسب اين مقام را به شما كه در اين موفقيت بزرگ سهيم بوده ايد صميمانه تبريك ميگويم و از همه ى زحمات شما سپاسگزارم??

رویا

با عرض سلام وتبریک خدمت مدیر محترم و تمامی مربیان وپرسنل وکادر آموزشی دبستان بنیان.کسب این مقام و براستی از این هم بالاتر برای همت بلند و تلاشهای دلسوزانه و بی وقفه شماها شایسته همه شما می باشد. قدر دان تمام زحماتتان می باشم وبر خانواره بزرگ بنیان تبریک عرض می کنم وباعث افتخار وسرافرازی می باشد که عضوی از این خانواده هستم.موفقیت وسر افرازی روز افزونتان را ازخداوند منان خواهانم.

سعیده خرازیها

سلام و خسه نباشید. کسب مقام دبستان پیشگام موفق مرهون تلاش شبانه روزی آموزگاران پرتلاش بنیان و آزاد اندیشی مدیریت مجموعه می باشد. خانم باقری عزیزم... بودن عزیزانی چون تو افق بنیان را روشن می کند.

علی

سلام وادب خانم باقری اگر صلاح میدانید ارزشیابی املااز جند درس مشخص شده باشد.بچه ها گمراه میشن.با توجه به روزهای قبل که درگیرارزشیابی های جند روز پیش بوده اند.باسپاس ودرود

طیبه

سلام دوست و همراه و همپایه ی عزیزم کسب این افتخار را صمیمانه به شما تبریک می گویم .[گل][گل]

محمد

زندگی رقص نجیبی ست که از چشمه ی بودن، جاریست رقص یک شاپرک بازیگوش لای یک دسته گل ِ یاس معطر در باغ . . . رقص ِ یک نغمه ی آرام ِ اذان که شبی باد میان من و این قبله پراکنده کند . . . رقص کِرمی شب تاب که شبیه تپش ِ خورشید است . . . زندگی شعر نجیبی ست که در دفتر ِ اندیشه ی این گنبد ِ دَوار پر از قافیه است . . . چه کسی گفت خدا شاعر نیست؟؟