اطلاعیه

والدین گرامی

با سلام

از آن جایی که تعدادی از شما بزرگواران در خصوص امتحانات پایان سال و برنامه ی امتحانی سوال فرمودید لازم دیدم که خدمت همه ی عزیزان مجددا و طبق اولین جلسه ای که با شما در مهرماه داشتم ، بیان داریم که در طرح ارزشیابی توصیفی چیزی تحت عنوان امتحان پایانی نخواهیم داشت . جمع بندی کلیه ی ارزشیابی های دانش آموزان و فعالیت های کلاسی و جنبی فراگیران در طول سال تحصیلی ، نحوه ی عملکرد ایشان می باشد که در قالب کارنامه در پایان سال به رویت شما عزیزان خواهد رسید . اما جهت تکرار و تمرین و یادآوری دروس و میزان عملکرد فراگیران در اردیبهشت ماه ، مطابق هر هفته و ماه های گذشته در دو هفته ی باقی مانده نیز ارزشیابی خواهیم داشت که متعاقبا در پایان هر هفته اعلام خواهد شد که البته برروی جمع بندی نهایی عملکرد دانش آموزان بی تأثیر نخواهد بود. چنانچه شما عزیزان تمایل به استفاده از کتب توسط فرزندتان در منزل به غیر از روزهای پایان هفته دارید می توانید از فرزند خود بخواهید که کتاب مورد نظر را در آن روز با هماهنگی معلم همراه خود به منزل بیاورد . 

بهتر است در این روزهای پایانی ، مانند گذشته فرزندان خود را جهت تکرار و تمرین دروس و عملکرد اردیبهشت ماه ، یاری رسانید .

یادآوری 1 : کلیه ی ارزشیابی ها در سطح کتب درسی دانش آموز می باشد .

یادآوری 2 : ارزشیابی های درس علوم طبق گذشته به صورت شفاهی می باشد .

یاد آوری 3 : در خصوص تکرار و تمرین مبحث جمع و تفریق ریاضی ، بهتر است از او فقط یک روش را بخواهید و او را در محاسبه آزاد بگذارید اما به وی گوشزد نمایید که یک روش را در پیش بگیرد ( ترجیحاً محاسبه از سمت راست ) ، کاربرد دو روش در محاسبه وی را گمراه خواهد کرد .

یاد آوری 4 : نمونه سؤالات دروس تا روزهای آینده برروی وبگاه قرار خواهد گرفت .

ماه آفرین باقری

خدایا چنان کن سرانجام کار

تو خشنود باشی و ما رستگار

/ 2 نظر / 5 بازدید
علی

روزت مبارک خیلی دیگه کلاس گذاشتی برای اولیا

محمد

صدا می کنم تو را... این جان که می گویی، جانم را می گیرد!! نزن این حرف ها را، دل من جنبه ندارد، وقتی که نیستی دمار از روزگار من در می آورد...