زنگ فارسی - 24/7/91

پسران خوبم 

سلام

می خواهیم امروز مروری بر زنگ فارسی کلاس فرهنگ 1 بیندازیم . می دانم که شما پسرانم از این که صدایتان همراه با فعالیتی که انجام می دادید و ضبط و ثبت شده است بی اطلاع بودید . حتماً برای شما خیلی جالب تر از والدینتان خواهد بود .

جهت دریافت و مشاهده ،برروی تصویر مقابل کلیک کنید .

 

 

 

تذکر : جهت مشاهده ی فایل بایستی نرم افزار Adobe Flash Player را بر روی کامپیوتر خود نصب و مشاهده کنید .

جهت دریافت نرم افزار Adobe Flash Player می توانید برروی تصویر مقابل کلیک کنید .

 

 

تابلوی هوشمند یکی از رسانه های الکترونیکی و چندحسی می باشد . این وسیله با تعامل با رایانه و دیتا پروژکتور یک مثلث تعاملی از رسانه الکترونیک ایجاد می کنند که دارای ویژگی های متن، صوت، فیلم، گرافیک و غیره می باشد که یادگیری را در محیط یادگیری مشارکتی دوچندان می نماید .

شاید در آینده ی نزدیک کتاب های کاغذی به طور کلی جای خود را با کتاب های الکترونیکی در مدارس پیشرفته عوض کنند .

امیدورام با مشارکت شما والدین گرامی کلاس های درس دلبندانتان مجهز به این سخت افزار و نرم افزارها گردد .

« به امید موفقیت فرزندان عزیزمان »

 

/ 1 نظر / 7 بازدید
محمد

سلام خودتان دوره آموزشی را در رایانه طی نموده اید یا خودتان ... کلاس آموزشی واسه این آموزش ها الان وجود داره یا نه ؟ سعی کن بطور عملی بچه ها را درگیر کنید وفقط گذر وقت نباشه . در مدیریت آموزشی نوین در قرن جدید جنگ و قدرت بر مبنای دانایی است .مرز برتری مرز دانش است . کشورهایی که دانایی بیشتری دارند موفق و برتر هستند. بیشتر ادارات ما هنوز کارمندانش مار با رایانه را بلد نیستندوتفاوت یارانه و رایانه را نمیدانند. این ضعف است و جهالت است . من کار شما را می ستایم و کمی اطلاعات به من بدهید در خصوص دوره های آموزشی برای کلاس های فناآوری و کار با رایانه ... فکر کنم آموز اختیاری است یا اجباری ؟ ... من کارهای شما را می ستایم . دولتی کار می کنی یا غیر انتفاعی ؟ بسیاری از دانشجوها حقشون نیست که وارد دانشگاه شوند به قدری که ضعیف هستند. باور کنید ضربه این موضوع بیسوادی را چندین سال دیگه خواهیم خورد اگر فکری اساسی نکنیم . ایران سرای من است اگر همه داشته هایم را به معلمان خود ندانم ظلم کرده ام به آنها . من تدریس را عبادت میدانم. نقش معلم نقشی الهی است . خوشا به سعادت شما که معلم هستید. موفقیت شما آرزوی من است